Witaj


Witaj na stronie internetowej napisanej w celu podzielenia się z odwiedzającymi naszą ( Maksa i moją ) "twórczością". Nie, nie jest to strona o muzyce, śpiewie, wierszu itp. Nasza twórczość sprowadza się równocześnie do formy zabawy i przede wszystkim - relaksu ... przynajmniej w moim przypadku ;)


No dobrze - ale o czym tak naprawdę jest ta strona? Odpowiadam: O Hobby!


Hobby łączące kreatywność, zdolności manualne, zabawę, relaks i inne spojrzenie na niektóre rzeczy.O Mnie - O Nas - O Pomyśle


Krótko i na temat - dlaczego taka strona? A dlaczego nie :) - To wersja dla tych, którzy nie chcą czytać całej historii. Ale jeśli ktoś zechce poznać jej zawiłość - zapraszam do dalszej lektury.


Cześć! Mam na imię Daniel i wraz z synem Maksymem poświęcam sporo czasu na - tu trzeba zaznaczyć: kratywną zabawę najróżniejszymi klockami.

W czasie tych zabaw przez nasz warsztat przewinęło się już sporo modeli - w szczególności z klocków LEGO. Część już nigdy nie powróci - lub powróci w zmienionej formie - wiadomo jak to jest z twórczymi pomysłami - teraz, w tej chwili bo mamy pomysł, bo mamy chęć, powstaje wspaniały model. Jednak bez względu na to jaki był on 'wypas' to za jakiś czas najdzie nas kolejna świetna myśl konstruktorska i skąd tu potrzebny materiał? Ano trzeba wziąć potrzebne części z ... (patrz: wcześniej zbudowany wypasiony model :) ) I tak oto jedno przeobraża się w drugie. Wcześniejszy 'wypas' i aktualny 'wypas' i pewnie kolejny 'wypas' pozostaje tylko w obszarach naszej pamięci - ewentualnie tych uprzywilejowanych, którzy mieli ten 'zaszczyt' i widzieli nasze dzieło.

Dlatego też wpadłem na pomysł, aby zachowywać te dzieła nie tylko w pamięci ale i w postaci obrazu (moje kolejne habby - fotografia). I tak od jakiegoś czasu zacząłem fotografować to co powstawało w naszych twórczych umysłach i tworzyliśmy z tego rzeczywisty kształ i formę. Lecz po pewnym czasie pomyślałem, że fajnie by było gdyby inni (niegodni ;)) doznali tego zaszczytu i mogli by podziwiać ( "i wielbić na kolankach" - cytat Król Julian) te swoiste twory. Stąd ta stronka :)


To na razie tyle o historii.

Zapraszam do nowości lub jak to woli od razu do przeglądania galerii.

 

Copyright © 2011. Designed by methos

Liczniki